Paweł Smoleń

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 22 z 24

Wf 10-08-18 8:59
Wyborca :

Dzięki Smoleniowi nauczyciel wf Lucjan Hajdo rozwinął turnieje i różne zawody.
To wszytko dzięki działaniom Smolenia.

W fife rozwinął

ruchu w tym co niemiara

Odpowiedz Cytuj
Akar 10-08-18 9:10
Z boku :

Co tak pijecie do Smolenia? Bo nie jest kulonem. Jeden który próbuje coś zrobić. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Było wielu w sejmikach, w powiecie i co? (wielkie nazwiska i mający bardzo duże możliwości) Nikt nie pamięta co przez 4 lata zarobili. Ilu radnych obiecywało co zrobią dla mieszkańców.

Wytykasz innym,napisz proszę konkretnie co zrobił P.Smoleń przez swoje kadencje?

Odpowiedz Cytuj
Inny 10-08-18 10:10

Właśnie. Proszę podaj to co zrobił Smoleń. Koniec kdrugiej jego kadencji to ńiech ludzie wiedzą..

Odpowiedz Cytuj
Stańczyk 11-08-18 9:26
Wyborca :

Co Sowa dał dla dzieci w gminie? Co Armatys zrobił dla gminy? Co zrobił Szczerba jak był w powiecie dla gminy? Smoleń miał pomysł i go realizował. Przynajmniej sport w gminie się rozwija.

Kadencja 2002-2006 i 2006-2010 Jan Szczerba, kadencja 2006-2010 Wiesław Armatys radni powiatu tarnowskiego. W tym czasie wybudowano przez powiat największą halę sportową w gminie Wojnicz przy ZSLiT, Wykonano termomodernizację szkoły i internatu, ocieplenie, elewacje, wymiana stolarki, co, kotłownia na biomasę i inne remonty. Wartość inwestycji ponad 10 milionów. Oprócz tego jak we wszystkich gminach powiatu, remont dróg powiatowych, budowa chodników. Niech się pochwali Paweł Smoleń jakie inwestycje zrealizowano przez powiat tarnowski na terenie gminy Wojnicz w kadencjach 2010-2014 i 2014-2018 kiedy on był radnym. Rozdawanie cukierków, książeczek i innych gadżecików to nie jest rola radnego. Takie działanie to wyłącznie bicie piany i promocja własnej osoby. Miał możliwości na ściągnięcie do gminy Wojnicz kilku poważnych inwestycji ale to jest konkretna robota a nie imprezowanie więc to mu nie odpowiada i to za dietę przewodniczącego rady prawie 3 tyś miesięcznie. Tak więc "wyborco" sprawdź jak coś piszesz. Kilka ostatnich wpisów wyraźnie pokazują, że postanowiono wybielić Pawła S. przed wyborami metodą oczerniania innych i pisania nieprawdy. No ale jak ma się tak mizerny dorobek to próbuje się i takimi metodami działać. Wyborcy rozliczcie Smolenia bo wybory tuż, tuż i będzie znowu latał z cukierkami, sługopisikam ( a może coś droższego przecież go stać) i bejtał waszego poparcia strojąc przy tym słodkie minki i wygłaszając hasła, że najważniejsze to służba ludziom, rodzina, ojczyzna itd czysta hipokryzja.

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda., Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.
Nic dodać nic ująć,

Odpowiedz Cytuj
Akar 11-08-18 10:06

"Stańczyk" niestety spora część mieszkańców lubi wazelinkę. Za drobny gadżet, cukierki pójdą jak baranki do urny. Nic tylko zazdrościć takiego elektoratu naszym kandydatom.Jaki elektorat taka władza - niestety.

Odpowiedz Cytuj
Abc 11-08-18 10:14

Stanczyku a mozesz napisac jak glosowal pan radny powiatu w 2006 roku gdy glosowany byŁ budżet powiatu i byly tam srodki przeznaczone na budowe hali w Wojniczu. Czy radny z Wojnicza głosowagł za tymi srodkami czy aby nie przeciw? Hipokryzja ???

Odpowiedz Cytuj
Niki 11-08-18 10:25

Proszę podajcie to co zrobił Smoleń. Koniec drugiej jego kadencji to niech ludzie wiedzą. Tyle sukcesów a my nic o tym nie wiemy.

Odpowiedz Cytuj
Akar 11-08-18 10:33
Niki :

Proszę podajcie to co zrobił Smoleń. Koniec drugiej jego kadencji to niech ludzie wiedzą. Tyle sukcesów a my nic o tym nie wiemy.

I tu jest problem - zwolennicy nabierają wody w usta. Jest tylko szczekanie na poprzedników.

Odpowiedz Cytuj
Azorek 11-08-18 11:05

Szczekanie szczekaniem.
Podaj po jednym przykładzie co zrobili dla gminy poprzednicy którzy byli w radzie powiatu.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem