Paweł Smoleń

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 21 z 24

Akar 09-08-18 15:46

Pytanie do użytkownika " Z boku " czemu nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie,które mu zadano??? Zamiast odpowiedzi ,w akcie braku argumentów zaczyna obrzucać innych "matołami" . Bardzo bogaty intelekt prezentujesz "Z boku" ,bardzo . Brawo Ty. 😂

Odpowiedz Cytuj
Akar 09-08-18 21:14

Co do nagród fundowanych przez P.Smolenia - owszem są uciecha i motywacją dla dzieci i młodzieży ale są też narzędziem kampanii wyborczej. Przyjemne z pożytecznym.

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-08-18 21:42

Powiedzcie jak ma być żebyście byli zadowoleni? Jak ktoś coś robi, to mówicie że to wszystko kampania wybarcza. Jak ktoś nic nie robi to mówicie, no popatrzcie nic nie robi. Bez sensu. Dobrze ktoś wcześniej napisał. Jak ktos ma odwage tutaj krytykować, to niech ma odwagę przyjść na coś co organizuje np Smoleń i powiedziec tym dzieciom czy młodzieży - drogie dzieci od dzisiaj siedzcie sobie najlepiej w domach przed komputerami bo wszystko co sie dla was organizuje to jest kampania wyborcza, wiec od dzisiaj nie bedziemy organizowac dla was nic, mysle ze dostaniesz owacje na stojąco.

Odpowiedz Cytuj
Abc 09-08-18 21:57

Mnie zadna kampania wyborcza nie interesuje, bo na wybory nie chodze a na takie rorzne spotkania chodze i widze ile jest dzieci i mlodych ludzi. A skoro przychodzi tyle to chyba jest na to zapotrzebowanie. Gdyby ludzi nie przychodzili to i takie rzeczy nie byly by organizowane - proste. Ale ludzią to nie dogodzi

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 09-08-18 22:06

Co Sowa dał dla dzieci w gminie? Co Armatys zrobił dla gminy? Co zrobił Szczerba jak był w powiecie dla gminy? Smoleń miał pomysł i go realizował. Przynajmniej sport w gminie się rozwija.

Odpowiedz Cytuj
Abc 09-08-18 22:17

Nie jestem zwolennikiem tego Smolenia i moze to zbieg okolicznosci, ale przyznaje racje poprzednikowi. Pamietam, bo mnie to troche wtedy śmieszyło jak 6 - 8 lat temu Smoleń jako nowy radny powiatu zaczął organizowac rozne turnieje i turnieiki sportowe, puchary itp. mowil ze trzeba stawiac na sport i rozwoj sportowy dzieci i mlodziezy. I mowie jeszcze raz moze to zbieg okolicznosci i na pewno nie tylko jego zaslugab ale oto teraz Wojnicz ma mistrza Polski w skoku w dal vice mistrza Polski w rowerach przełajowych, chyba 3 druzyny w pilke awanowaly o klase wyzej. Takze z czym jak z czym ale ze sportem nie jest w gminie źle i to pewnie rownież zasługa P. Smolenia

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 09-08-18 22:56

Dzięki Smoleniowi nauczyciel wf Lucjan Hajdo rozwinął turnieje i różne zawody.
To wszytko dzięki działaniom Smolenia.

Odpowiedz Cytuj
Akar 10-08-18 6:58

"Gościu" nie mówię,że nagrody dla dzieci są złe i samo ich fundowanie. Zrozum tylko,że w polityce nie ma nic za darmo. Ja nagrody ,Wy mi głosy. Ot tak trudno to pojąć.

Odpowiedz Cytuj
Z boku 10-08-18 7:46

Co tak pijecie do Smolenia? Bo nie jest kulonem. Jeden który próbuje coś zrobić. Tak jak ktoś wcześniej napisał. Było wielu w sejmikach, w powiecie i co? (wielkie nazwiska i mający bardzo duże możliwości) Nikt nie pamięta co przez 4 lata zarobili. Ilu radnych obiecywało co zrobią dla mieszkańców.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem