Gminy PIS

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 10

REX 09-03-18 14:56

Odbyło się w Grabnie burzliwe zebranie członków gminnego PIS. Młodzi ze stajni Smolenia obalili Bąka. Powołali nowego kandydata na burmistrza, młodego wykształconego, z dużym doświadczeniem. Jest nim Krystian Zieliński. Bąka o mało szlak nie trafił. Jazda była niezła. Krzyki, ubliżanie, wyliczanki itd. Taką oto mamy nową elitę, która rządzi i będzie rządzić Gminą Wojnicz.

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 10-03-18 20:40

30-10-2010 09:41:17 *
Wieloletni sołtysi, radni, przewodniczący komisji gdzie przez tyle lat byliście? Żeby w tych czasach nie było wody w kilku wsiach. Żeby zatwierdzać plany kanalizacji dla całej gminy-brak pieniędzy-plany ważne dwa lata. Żeby brakowało ławek, koszy na śmieci, placu zabaw w Wojniczu, straszące targowisko, odrapane kamienice i do "d" urząd gminy.
Tyle lat i dalej nic?

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 10-03-18 20:42

30-10-2010 21:10:53 *
Zycie radnego jest klawe.Nic nie robią, żadnej odpowiedzialności a kasa na konto każdego miesiąca wpływa. Jeżeli kiedyś obserwowaliście sesje rady gminy to pojawia się komiczny obraz- radni często nie mają pojęcia nad czym głosują. Te same postacie od początku samorządów. A gmina jak była zacofana cywilizacyjnie tak jest. Czas zmienić przede wszystkim radnych. Czas na nowe osoby.
Prawie wszyscy w radzie byli z ugrupowania sołtysi - jak Nosek kazał to każdy opór był złamany.
Nawet gdyby 5 było przeciw!!!!-to uchwały przechodziły.

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 10-03-18 20:44

Cytat.
No dokładnie, zgadzam się co do tych sesji... jak byłem jakiś rok temu na sesji to szanowny pan przewodniczący czytał projekt, po czym raczej pytań do niej nie było, bo wszelkie wątpliwości zostały rozwiane na posiedzeniu komisji czyli sołtysów dzień wcześniej, a inni bali się zabrać głos żeby się nie ośmieszyć więc wszyscy jednogłośnie głosowali za przyjęciem uchwały... nawet p. Duman nie robił specjalnie przerwy między "kto jest przeciw, a kto się wstrzymał..." dramat...
jedno jest pewne - czas na zmiany...

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 10-03-18 21:52

Przewodniczący Marek i Witold nigdy nie dopuszczali do głosu GOŚCI.

Goście mogą sobie jedynie zabrać głos na tym forum, czego także zwolennicy GPS-u chętnie by zabronili, gdyby tylko mogli.

Osobiście zabierałem głos na sesjach w Brzesku, Dębnie, Czchowie i Iwkowej, ale w Wojniczu nigdy, bo taka tu panuje OLIGARCHIA, że nie wszyscy mogą mówić.

Niektórzy mogą tylko SŁUCHAĆ.

Chodzi o to, aby się to wreszcie zmieniło.
Nic się nie zmieniło!

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 10-03-18 21:54

09-11-2010 cytat JKM powyżej

Odpowiedz Cytuj
Rossoneri 11-03-18 12:09

Jeśli ktoś z tych radnych i sołtysów poprze Bąką to to będzie kpina. Sami nic nie robią ale Tadzih to już wogule. Totalny marazm nie tylko wojnicza ale także calej gminy. Naszczeście teraz posiedzenia gminy będą nagrywane i udostepniane. Każdy bedzie widzial co oni odwalają i za czym głosują.

Odpowiedz Cytuj
Lex 11-03-18 14:19
Rossoneri :

Jeśli ktoś z tych radnych i sołtysów poprze Bąką to to będzie kpina. Sami nic nie robią ale Tadzih to już wogule. Totalny marazm nie tylko wojnicza ale także calej gminy. Naszczeście teraz posiedzenia gminy będą nagrywane i udostepniane. Każdy bedzie widzial co oni odwalają i za czym głosują.

Chwileczkę nie tak prędko. Tadeusz Bak ma poparcie pisu powiatowego. Nic to nie zmienia, koniec z bylejakością w Wojniczu. Nie sprawdził się ten układ. Czas na Nowe, wykształcone i obyte w świecie oblicze samorządu wojnickiego.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem