Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 53 z 88

Poddany 11-09-18 21:13

Nam panujący pokazuje gdzie plebs ma swoje miejsce. Tak jak w Korei Północnej on jest najważniejszy i decyduje o wszystkim. Nie liczy się z kosztami aby być: sołtysem, sołtysem sołtysów, radnym, burmistrzem, praktycznie prezesem stowarzyszenia wiklina. To jest człowiek jakiego potrzebuje gmina.

Odpowiedz Cytuj
Historia się powtarza 11-09-18 21:14

Tak tak zatroskany losem swojej rodziny.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 22:15
Gulon :

A co mnie Kurek obchodzi? Już go 4 lata nie ma. Jest Bąk, który porobił place zabaw po wsiach i siłownie plenerową w Wielkiej Paryji chyba dla żuli, bo tylko oni tam siedzą. Aha, był współbudowniczym i twarzą budowy domu w Zakrzowie. A w samym Wojniczu to się tak strzasznie narobił, że tak naprawdę nikt nie wie co wymienić.

No ale Sołtyska min. Ten alkohol sprzedaje. Może za to te odznaczenia.

Odpowiedz Cytuj
Kulon 11-09-18 23:04
Gość :

Szanowny przedmówco, Nie byłem fanem Kurka i nie mam ochoty ani go bronić, ani pognębiać. Nie zaspokoję więc twojej ciekawości, co zrobił, a czego nie zrobił Kurek.
Natomiast kadencję obecnego burmistrza oceniam negatywnie. Na pewno zaczniesz demagogicznie dociekać dlaczego. No to popatrz na Wojnicz, na park i pałac, na parking pod cmentarzem, na szkołę podstawową w Wojniczu, zainteresuj się jak zorganizowano posiłki dla młodszych dzieci, popatrz na chaotyczne zagospodarowanie starej szkoły w Rynku (żłobek, zerówki, GOK, GZEAS, sala narad, urząd i co tam jeszcze, a wszystko bez porządnego remontu, tylko pozaklejane, pomalowane i bedzie). Nie podobają mi się też imprezy, na które za kilkanaście tysięcy zaprasza się "gwiazdy" "śpiewające" z playbacku, nie podoba mi się wprowadzanie śląskich obyczajów (babski comber w Małopolsce jest w tłusty czwartek, jakby kto nie wiedział). Na dzisiaj tyle.

Zgadzam się z Tobą całkowicie i też nie jestem fanem obecnej i byłej władzy naszego Wojnicza i zabaw w wydaniu naszego Miasteczka.lecz sięgam wstecz lat 20 i obserwuję co zmieniło się u nas
a co zmieniono w Zakliczynie,Wierzchosławicach Dębnie Żabnie Radłowie Gromniku proszę się przejechać przez wymienione miejscowości i popatrzyć co zmieniło się u nich.Poczytać na ich forum Vcity czy też zachowują się w ten sposób jak TUTAJ się to wypisuje.

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 9:40

To wstyd, że każda Gminą się rozwinęła. Tylko Wojnicz stoi w miejscu.

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 10:15

Co myślicie że następny będzie lepszy tu się liczy tylko kasa

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 11:27

Jeśli tak myślisz, no to wybierzmy nowego, obecny już sobie trochę zarobił, niech teraz kto inny zarobi. Może kiedyś dojdzie kolejka do Ciebie, do mnie....

Odpowiedz Cytuj
Szikago 12-09-18 12:47

Obstawiam, że wygra Pan Plichta !

Odpowiedz Cytuj
Gość 12-09-18 14:29

A ja się nie obawiam, Pan Plichta po prostu wygra, i to będzie bardzo dobre dla gminy, bo to mądry facet , wykształcony, inteligentny, przedsiębiorczy. Obawiać się należy raczej tego, że nie wygra, bo to byłaby tragedia dla całej gminy, kolejne lata imprez , wycieczek i gazet ze zdjęciami Bąka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem