Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 52 z 88

Kulon 11-09-18 15:26
Gosc :

No, pan Bąk nawet z orkiestrą nie występował😊 . A tak poważnie - kadencja Kurka została rozliczona cztery lata temu, z wiadomym skutkiem. Jeśli pan Bąk zrobił tyle samo, co Kurek, to skutek będzie taki sam.

Zadałem Ci konkretne pytanie jeśli bierzesz udział w dyskusji odpowiedz

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 16:33

Szanowny przedmówco, Nie byłem fanem Kurka i nie mam ochoty ani go bronić, ani pognębiać. Nie zaspokoję więc twojej ciekawości, co zrobił, a czego nie zrobił Kurek.
Natomiast kadencję obecnego burmistrza oceniam negatywnie. Na pewno zaczniesz demagogicznie dociekać dlaczego. No to popatrz na Wojnicz, na park i pałac, na parking pod cmentarzem, na szkołę podstawową w Wojniczu, zainteresuj się jak zorganizowano posiłki dla młodszych dzieci, popatrz na chaotyczne zagospodarowanie starej szkoły w Rynku (żłobek, zerówki, GOK, GZEAS, sala narad, urząd i co tam jeszcze, a wszystko bez porządnego remontu, tylko pozaklejane, pomalowane i bedzie). Nie podobają mi się też imprezy, na które za kilkanaście tysięcy zaprasza się "gwiazdy" "śpiewające" z playbacku, nie podoba mi się wprowadzanie śląskich obyczajów (babski comber w Małopolsce jest w tłusty czwartek, jakby kto nie wiedział). Na dzisiaj tyle.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 17:36

Jeśli to prawda, że w szkole w Rynku przewidziano tyle różnych funkcji, to ciekawe jak rozwiąże się kwestie parkingu dla osób korzystających z tych instytucji. Na Rynku parkingu ma nie być. Na podwórku szkolnym? Z wjazdem od Zawala? No to współczuję mieszkańcom tych dwóch, czy trzech domów, które tam są. A i mieszkańcom Zawala też, bo przy wjeździe mogą tworzyć się zwyczajnie korki.

Odpowiedz Cytuj
Gulon 11-09-18 17:53
Kulon :

Powiedz co się takiego zrobiło za pana Kurka wylicz to w punktach nie licząc wystąpień orkiestry

A co mnie Kurek obchodzi? Już go 4 lata nie ma. Jest Bąk, który porobił place zabaw po wsiach i siłownie plenerową w Wielkiej Paryji chyba dla żuli, bo tylko oni tam siedzą. Aha, był współbudowniczym i twarzą budowy domu w Zakrzowie. A w samym Wojniczu to się tak strzasznie narobił, że tak naprawdę nikt nie wie co wymienić.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 17:58

Ta kadencja to totalny zastój. Brak rozwoju a nawet regresja. Rynek totalnie zniszczony. Kto kazał te pasy wymalowac. Okropne to jest.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 17:59

Dlaczego się chwali placem? To mały skrawek z boku. Środek i front dalej będzie jaki będzie. Propaganda. PS. To nie on a Rada tak zdecydowała. On tylko dreptal stopami, żeby mieć czym się chwalić.

Odpowiedz Cytuj
Istrefa 11-09-18 19:20

I nie zapomnij podać mojego IP, a jak tego nie zrobisz toś nie tylko dupa, ale i matoł.

Odpowiedz Cytuj
Gość 11-09-18 19:34

Takiego chwalipięty to ani Wojnicz ani okolica nie widziała. Do każdego zdjęcia wpycha swoją gębę , byle tylko być. Trochę pokory by się przydało. Pycha kroczy przed upadkiem, czego mu życzę. Pozdrawiam tych co kopnął w du.....

Odpowiedz Cytuj
50 11-09-18 20:25

Ładny jest to i na każdej stronie musi byc. Za biurkiem, składający kwiaty, zatroskany patrzący na niedolę czworonogow, radosny grający w Fifę - 50 twarzy Tadka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem