Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 38 z 88

Gość 06-09-18 20:09
Dd :

Jestem członkiem jednej z wymienionych rodzin, jeżeli będziemy oczerniani na tym forum skierujemy sprawę do sądu w trybie wyborczym. Cała gmina będzie wiedzieć kto oczernia innych.

Ooo Pan kandydat zabrał głos. Głos w sprawie? Ogłoś Pan kiedy zdecydował się Pan kandydować. Kto Pana wspiera? Wtedy potwierdzi się, które kilka rodzin plan burmistrza zaprojektowało. I jakie Pan ma doświadczenie w samorządzie, jaki Pan ma pomysł na Wojnicz i okolice.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 20:14

Ale zgłoś też oczernianie Roy i Gabriela bo twój obóz to robi nagminnie bezpodstawnie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 20:26
Gość :

Członek której dokładnie rodziny? I co jest nie prawdą? Nie strasz. Tylko jeszcze tego tu brakuje. Czasami prawda boli. Dla mnie, to co tu pisze w części jest prawdą. Szkoda Wojnicza. Piękne miasto, które przez obozy dążące do władzy. Zapominają co to jest samorząd. Co to praca dla swojej miejscowości. Praca dla Gminy.

Wojnicz od dawna nie ma ludzi, którzy bezinteresownie chcą dla Miasta pracować. Nie można zaprzeczyć, powstałym klikom wojnickim. Większość ludzi z Miasto to już dawno widzi.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 20:28
Gość :

Wojnicz od dawna nie ma ludzi, którzy bezinteresownie chcą dla Miasta pracować. Nie można zaprzeczyć, powstałym klikom wojnickim. Większość ludzi z Miasto to już dawno widzi.

Nie wspominając o mieszkańcach wsi. Którzy właśnie te układy i ukladziki wojnickiej rozbili w ostatnich wyborach. Ludzie zmadrzeli Stefan. Widzą co robiliście.

Odpowiedz Cytuj
Pisiorek 06-09-18 20:30

A To co piszecie na Krystiana czy Baka jest ok? To właśnie przedstawiciele kilku rodzin wojnickich potrafią najlepiej. Wszyscy są źli tylko oni najlepsi.

Odpowiedz Cytuj
Pisiorek 06-09-18 20:33

Kiedy spotkanie na żywo z P. Plichtą mam kilka pytań do niego? Zwłaszcza związanych z GOKiem?

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 20:50

Boją się że wiele może ujrzeć światło dzienne.
Tak jak samowola Bąka na terenie zalewowym. On nie wiedział że ktoś wykryje.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 21:10

Bąk nie wiedział. Ludzka rzecz.

Odpowiedz Cytuj
Gość 06-09-18 21:13

Mam pytanie do przedstawiciela Pana Plichty. Czy syn Pana Plichty jak robił zdjęcia na iwentach gminnych pobierał wynagrodzenie? Czy robił to za darmo. Jeśli pobierał wynagrodzenie to na jakich zasadach? I jakie miał kwalifikacje?

Odpowiedz Cytuj
WWW 06-09-18 21:26

"Źle się dzieje w Wojniczu i jest to nie tylko moje zdanie, ale i sporej grupy mieszkańców. Od pewnego czasu a szczególnie przed wyborami na burmistrza w Wojniczu nasila się niezdrowa atmosfera, ludzie obawiają się ze sobą rozmawiać, są poddenerwowani, podejrzliwi . Tak być dłużej nie może, by w demokratycznym państwie ludzie obawiali się przedstawiać swoje poglądy, to nie Ukraina czy Białoruś. Ale nie ma się czemu dziwić skoro urząd gminy obstawiony został jak nie rodziną to znajomymi burmistrza, plus dodatkowo wsparcie słynnych wojnickich rodzin, którzy nie omieszkają donieść pozyskanych informacji, byle by tylko chronić swojego interesu. Od wielu osób słyszy się, że po prostu boją się wyrażać swoje opinie, niezadowolenie, rozczarowanie obecnym burmistrzem gminy, bo później nie chcą mieć kłopotów np. z załatwieniem spraw w urzędzie, czego już wcześniej doświadczyli. Takich sytuacji nie było podczas wyborów jeszcze 4 lata temu. Mieszkańcy Gminy Wojnicz obudźcie się!!! Trzeba z tym skończyć, układami i szemranymi interesami, czas rozwalić tą sitwę, która żeruje na tej gminie od lat a jej mieszkańców ma za naiwniaków! Doprowadzając do tego, że jesteśmy jedną z najbardziej zaniedbanych gmin w okolicy. Nie dajcie się nabrać na ich zastraszania i puste przedwyborcze obietnice, które słyszymy już od lat a mieszkańcom żyje się coraz trudniej i drożej. Mamy teraz jedyną okazję by to zmienić, gdyż nie tak szybko trafi się tak mocny kandydat na burmistrza jak p. Tadeusz Bąk, czego byliśmy świadkiem w pierwszej turze wyborów. Ten wysoki wynik wyborczy (wygrana) to znak niezadowolenia mieszkańców gminy w stosunku do obecnej władzy i sygnał do zmian na lepsze. Tutaj chodzi o naszą przyszłość!!! Głosujmy na Tadeusza Bąka."
Tak było. Czy teraz kiedy kilka rodzin z Wojnicza, wystawiło człowieka z kapelusza. Nie widzą, że ludzie widzieli ich zależności kiedyś i widzą je teraz?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem