Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 23 z 88

Mieszkaniec 04-09-18 10:44
Gość :

Można w termosach przenieść i podawać na miejscu. Tylko trzeba chcieć.

Tak, najlepiej na korytarzu szkolnym, w styropianowych pudełkach. Zaiste fantastyczne warunki.

Odpowiedz Cytuj
Dd 04-09-18 11:01

Czy to prawda, że ma być wydany specjalny numer gazety w którym będą wychwalane zasługi obecnego wójta, a wszystko podobno sponsoruje ten bezrobotny co dał ojcu Rydzykowi samochody.

Odpowiedz Cytuj
Łoponianin 04-09-18 11:07
Obserwator :

Patrzę i czytam, a tu nienawiść, złość, żółć się wylewa. Skłóceni mieszkańcy, wsie między Wojniczem. To nie prowadzi w dobrą stronę. Jakość nikt nie próbuje pogodzić zwaśnione strony. Szalę goryczy przelano zamykając szkoły, patrząc tylko w oświatę w Wojniczu. Niektórzy zapomnieli o dobru dziecka i społecznych wartościach. Skoro brakowało pieniędzy to zwolnić urzędników, zmniejszyć uposażenia, mniej wydawać. Ktoś doprowadził gminę do takiego stanu . Brakło merytorycznej dyskusji i szukania oszczędności. Jest ciężko, a strażacy ciągnął, kluby sportowe ciągnął, sołtysi także.

Szkoły zamknięto za kadencji Kurka i za to Kurek już zapłacił przegranymi wyborami. Nawiasem mówiąc obecny burmistrz Bąk na sesji poświęconej zamykaniu szkół ani słowem się nie odezwał, głosował za zamknięciem, a potem do ludzi mówił, że jego szkoły nie obchodzą, bo u niego na wsi szkoły nie ma. Ot, takie dbanie Bąka o dobro dziecka.

Odpowiedz Cytuj
Łoponianin 04-09-18 11:09

Masz rację w tym, że każdemu wazeliniarzowi Bąk coś skapnie, naobiecuje - tak jakby rozdawał swoje pieniądze, a nie nasze.
I tak kaska się rozchodzi, a najpoważniejsze sprawy - dalsze kanalizowanie, wodociągowanie, remont szkoły w Wojniczu, remont przedszkola w Biadolinach, uporządkowanie parku i remont pałacu w Wojniczu i pewnie parę innych by się znalazło - te sprawy leżą i kwiczą.
Piszesz o zwalnianiu urzędników, hm a kto cię obsłuży, jak pójdziesz coś załatwić do urzędu? No chyba, że wszystkie sprawy będą zlecone zewnętrznym firmom, tak jak obecnie zewnętrzna firma obsługuje nasze przetargi. Oczywiście wiadomo, że za grubą kasę. A urzędników zdaje się nie mniej, a może nawet więcej, jak za Kurka.

Odpowiedz Cytuj
Łoponianin 04-09-18 12:02
Dd :

Czy to prawda, że ma być wydany specjalny numer gazety w którym będą wychwalane zasługi obecnego wójta, a wszystko podobno sponsoruje ten bezrobotny co dał ojcu Rydzykowi samochody.

Przecież każdy numer Merkuriusza jest propagandą na miarę Trybuny Ludu za PRL-u., artykułów nie powstydziliby się najznamienitsi propagandyści tamtego okresu. Sztubackie słownictwo i obowiązkowo na każdej stronie na zdjęciach burmistrz Bąk w różnych konfiguracjach.
Większej propagandy już sobie nie wyobrażam

Odpowiedz Cytuj
Rossoneri 04-09-18 12:30

Może ocenić burmistrza w sondzie która jest udostepniona na gazecie krakowskiej
[LINK]

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 04-09-18 12:57

Hej, pisiorki, do roboty, do komputerów i klikać ile wlezie, przecież Bąk musi mieć 100% poparcia. Bo inaczej Prezes się z Wami policzy.

Odpowiedz Cytuj
Wacek 04-09-18 13:03

Oj. Jacy biedni nauczyciele z Wojnicza. Będą musieli obiadki dzieciom donosić.

Odpowiedz Cytuj
Rodzice 04-09-18 14:03

Biedne dzieci, będą musiały chodzić na obiady do innego budynku. Ale za to w lecie dostaną od baka lody za darmo na dzien dziecka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem