Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 21 z 88

Mieszkaniec 03-09-18 16:36

No właśnie, ile kanalizacji zrobił Bąk, ile wodociągów. Gdzie wydał pieniądze? Dał zarobić pani z Krakowa, panu z Bochni, firmie z Krakowa, no i sam zarobił też.
I jeszcze zrobił parę nakładek asfaltowych. A i jeszcze parking pod cmentarzem za 1,5 mln złotych. Układ czerpiący korzyści widać wyraźnie.

Odpowiedz Cytuj
Filut 03-09-18 17:28

Nie wiem jak było to nie piszę. Wiem natomiast , że w urzędzie gminy zatrudnienie i stanowiska dostają od obecnego wójta tylko pisiorki. Przykład pełniący obowiązki dyrektora GOK. Zresztą to partia która pod tym względem pobiła wszystkich.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 18:06

Szczerba z Kurkiem postąpili z Agnieszką więcej niż podle,gazeta upadła a ta co teraz ją Bąk wydaje,nie nadaje się nawet do wycierania d.py.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 19:02
Gość :

No to napisz jak było.

Psy same się zamknęły w piwnicy, a Dunajec zmienił koryto też sam! Tak było!!!

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 19:48

Pier.olisz. Nosek Szefer Kurek Janus doprowadzili do degradacji Wojnicza. Sąsiedzi się rozwijają a my spłacamy długi. Co gorsze kredyty zginęły na nie trafione inwestycje.

Odpowiedz Cytuj
Ciekawski 03-09-18 19:53

Wlasnie a jakie wykaztalcenie ma PO Goku? Ze jest wlasnie dyrektorem

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 20:09
Ciekawski :

Wlasnie a jakie wykaztalcenie ma PO Goku? Ze jest wlasnie dyrektorem

Co do Goku to obecny. Nie zatrudnia syna nie syna. Nie płaci zieciowi za zdjęcia. Żonie za prelekcje jak dobrze się sprząta. Córkom za śpiewanie. I Sobie za pieśni pt. "Żadne brygady nie dadzą mi rady."

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-09-18 20:14
Mieszkaniec :

Skarbniczka przy Bąku ma się bardzo dobrze, jej ojciec radny popiera Bąka w tej kampanii bardzo intensywnie, dzieciom i kuzynom w urzędzie też się przyjrzyj, czy aby nie z obecnie panującej ekipy Bąka. Co do reszty, to po prostu bredzisz. Co ma praca zarobkowa, nawet w prywatnych gabinetach, do działalności społecznej? Jak widać najlepszym kandydatem na burmistrza byłby podopieczny MOPS-u, który nic w życiu nie zrobił i niczego się nie dorobił.
A może zgłoś się do Plichty, bo słyszałem, że szuka chętnych do kandydowania na radnego, to masz szansę. Najlepiej to pluć anonimowo, w dodatku byle co, a nuż się przylepi.

A no to ma. Ze gdzie zaczyna się prywatna tam kończy się dobro ogółu. Widzisz, ponieważ jest pogotowie-nie ma prywatnych gabinetów. To jeden z przykładów. Jak układanka jednych i tych samych nazwisk w wielu rzeczach działa dla dobra swojego, a nie Wojnicza i okolic. Co do Plichty wiadomą jest, że ma już komplet radnych. Radni od niego to cześć układanki. Układanki nie sprawdzonej. Widać to po tym co zostawiła w spadku Bakowi. Bąk nie jest idealny. Ale lepszy od chorych układów wzajemnych adoracji.

Odpowiedz Cytuj
Po 03-09-18 21:21

Ale racja czemu jest po goku? To juz nie bylo nikogo czy to element nowej układanki?
Bo stazysta w roznych referatów w gminie nagle po?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem