Wybory 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 105 z 297

MMP 25-09-18 22:01

Chaos ,chaotyczne a nie haotyczne.

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-09-18 22:09

A ten cudowny parking na granicy ispu i Zakrzowa to już nie dokończą? Robotników tam nie ma 2 miesiąc a wszystko zaczyna porastać chwastami Długa też tak zostawia niedorobiona?

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-09-18 22:12
Zbigniew N. :

Do sejmiku Wojewódzkiego kandyduje Lech-Malec córka Lucyny Malec, która kandyduje do Rady Powiatu. Tak Lucyna Malec w 2010 roku wsławiła się podmianą list wyborczych kandydatów do rady powiatu. Godzinę przed zgłoszeniem list do powiatowej komisji wyborczej kolegom z własnej partii PiS pokazała wypełnione druki z ustalonymi kandydatami, wypiła kurtuazyjnie kawę, pożartowała a następnie wyszła do WC podmieniła listy i zgłosiła zupełnie innych kandydatów. Zrobiła to na tyle perfidnie, że było to kilka godz. przed upływem terminu zgłaszania tak aby nie zdążyli zareagować. Miała zresztą proces sądowy który za oszustwo wytoczył jej bodaj poseł Wojtkiewicz. Czy taką osobę można darzyć zaufaniem. Czy to zachowanie to standard w partii, która w nazwie ma Prawo i Sprawiedliwość. Faktycznie brakuje słowa Uczciwość. Idąc do urn miejmy to na uwadze.

Czyli matka z córką. Tym paniom już dziękujemy, banery są niepotrzebne.

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-09-18 22:14

Ręce opadają na działania tw Baka

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-09-18 23:47
... :

Wszyscy widzą tylko to, że córka Pana Burmistrza ma przedszkole, ale nikt nie pomyśli o tym, że jest to nowe miejsce do którego trafiły Nasze dzieci, gdzie mogą się rozwijać i mieć dobrą opiekę. A każdy kto myśli racjonalnie wie, że takiego miejsca brakowało w Naszej gminie bo przyrost naturalny nieznacznie wzrósł.
Prawda jest taka, że ludzka natura jest okropna.... Wyśmiewanie się i wytykanie przychodzi łatwo, ale trudniej już dostrzec to co dobre. Zachowuje się jak "CAR"?! Jedyny BURMISTRZ, od wielu lat który potrafi powiedzieć "Dzień dobry", który zawsze się uśmiechnie a nie chodzi z głową do góry bo jest na takim stanowisku.
"Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodzil".. Popatrzcie najpierw na siebie a później oceniajcie innych.

"ale nikt nie pomyśli o tym, że jest to nowe miejsce do którego trafiły Nasze dzieci, gdzie mogą się rozwijać i mieć dobrą opiekę"

Nie do końca to prawda , ponieważ w przedszkolu pojawił się złodziej , który podobno okradł panie z personelu i go niestety nie ujęto .
Co by było gdyby do tego przedszkola słabo pilnowanego dostała się osoba , która chciałaby zrobić krzywdę Naszym dzieciom? .
Ochrona ,ochrona, ochrona

Odpowiedz Cytuj
Cezar 26-09-18 1:38

Ja zauważam inny problem. Czy władza, która jest odpowiedzialna za przedszkola, będzie dążyć do tego żeby wszystkie dzieci mogły być obsłużone przez publiczne przedszkola? Czy to nie rodzi ryzyka, że miejsc w przedszkolu nie utworzy się wystarczająco dużo, tylko po to, żeby było zapotrzebowanie na opiekę prywatną nad przedszkolakami?

Odpowiedz Cytuj
Cezar 26-09-18 1:39

Oczywiście nie mówię, że tak jest. Wskazuję tylko na istniejące pole do nadużyć.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-09-18 6:09

Tam gdzie nie ma kontroli albo jest znikoma zawsze będzie ryzyko do nadużyć.
PSL i Platforma była tak pewna że robiła co chciała.

Odpowiedz Cytuj
Gość 26-09-18 6:55

Masz rację. Tak się stało z sołtysami.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem