Nie kompetencja!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 13

Radek 02-07-18 17:02
Rossoneri :

Portal społecxnościowy to nie droga administracyjna do zapraszania jakich kolwiek władź na uroczystości... organizatorzy byli z pis ale już nie są i każdy o tym wie ze to jest kapania. Nie bronie burmistrza. Trzeba mu sie dac wypowiedziec dlaczego tak postapił a nie inaczej a potem na niego jechać wedle uznania.

Co za bzdury tu wypisujesz!. Organizatorzy z Grabna są wysoko we władzach PiS. Zresztą była władza PiS z Tarnowskiego terenu. Burmistrz pokazał małość i to, że na tą funkcję się nie nadaje. Na emeryturę górnika czas Panie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 02-07-18 20:19

Przykro patrzeć jak lekceważy się mieszkańców.

Odpowiedz Cytuj
Pisiorek 03-07-18 7:15

Kim ty jesteś że się obrażasz. Do cesarza króla biskupa ci daleko. Zostałeś wybrany przez mieszkańców i obyś nie wylądował jak twój poprzednik.

Odpowiedz Cytuj
J. Urban 03-07-18 7:32

Poprzednik chwali sobie, spokojna praca od 7 do 15, współpracownicy kulturalni a i wypłata nie najgorsza. Nie trzeba się użerać z chamami wysłuchiwać bzdur i wszystkim dogadzać. Tylko, że poprzednik ma wykształcenie wyższe, doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, kulturę osobistą. Tak więc bąk niema szans tak wylądować jak poprzednik jego samolot z karierą polityczną co najwyżej roztrzaska się w kępie nad Dunajcem.

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-07-18 8:18

Nie wciskaj. Poprzednik nie był taki idealny jak go przedstawiasz. Miał kilka zalet ale był "ch.mem" .

Odpowiedz Cytuj
Troszeczkę przesadziłeś 03-07-18 12:59

To że był złośliwy, mściwy, pamiętliwy, chodził swoimi drogami to tak do końca był swój.

Odpowiedz Cytuj
św. Stanisław 03-07-18 18:12
Rossoneri :

Burmistrz olał? A zapytajmy czy sołtys grabna zaprosil pisemnie na tą uroczystość burmistrza. W korespodencji gminy wszystko powinno być. A butmistrz nie może pchać sie gdzie go nie chca. A prywatnie nie musi.


Za to może wepchać się na mszę z okazji święta Piotra i Pawła przy kapliczce w lesie Biadolińskim i uprawiać klasyczną chamską kampanię wyborczą. 29 czerwca tradycyjnie jak co roku odbyła się pielgrzymka mieszkańców okolicznych miejscowości do kapliczki pod wezwaniem wielkich świętych Piotra i Pawła. Przybyli pielgrzymi, msza św. homilia, śpiewy, podziękowania proboszcza z Biadolin, który prowadził uroczystość i wszystko było po Bożemu do momentu kiedy na końcu za przyzwoleniem kaznodziei do głosu dorwał się Bąk i jazda z kampanią w stylu „wicie rozumicie my tu tyle zrobili a ile jeszcze”. Cudownego olśnienia i nawrócenia doznała radna Kura (do niedawna przeciwniczka Bąka), która dzielnie mu wtórowała, dziękowała i obiecywała. Podobno wszystkie ptaki i wiewiórki spier...ły na Wierzchosławicką część lasu bo nie mogły wytrzymań tego ślinienia, skamlania i bełkotu. Od wieków okoliczni mieszkańcy pielgrzymują do dwóch świętych, aby się pomodlić, prosić o łaski i po prostu w pięknej scenerii wyciszyć i to swą natarczywością, brakiem wyczucia spieprzył im Bąk, któremu w czerebie tylko na myśli wybory, kampania i jeszcze raz wybory. Nie potrafi prostak uszanować żadnej świętości, przypelętał się tam wraz z pierwszą dama ( pożal ty się Panie Boże) nie z potrzeby wiary a tylko ubić własne interesy. Przybyli tam ludzie popierający bąka i byli zniesmaczeni, byli obojętni ci się wkurzyli byli też tacy którzy za nim nie przepadają i ci zapewne byli po raz ostatni. Proboszczowie, księża nie mieszajcie religii z polityką !!! bo niedługo w uroczystość Piotra i Pawła będziecie odprawiać nabożeństwo wiewiórkom i dzikom. To Wy przede wszystkim powinniście rozróżniać proroków od faryzeuszy. Wracając zażenowany z imienin Wielkich Świętych, którzy zapewne byli zniesmaczeni zachowaniem niektórych gości zadawałem sobie pytanie czy przypadkiem w najbliższych tygodniach w kościołach całej gminy kazania będzie głosił ks.Tadeusz. Zbliża się wybór nowych władz pokażmy prostakowi gdzie jego miejsce wtedy nie będzie nam psuł pięknych uroczystości.
Ten, który ma w d...e politykę.

Odpowiedz Cytuj
Zawodowiec 03-07-18 23:16

"Burmistrz, sołtysi oraz mieszkańcy Miasta i Gminy Wojnicz spotkali się z Arturem Żmijewskim na I Zlocie Fanów Ojciec Mateusz serial TVP w Sandomierzu." To na fb mistrz Tadeusz właśnie umieścił- zakłamanie bo był to wyjazd jak zwykle zakrapiany z sołtysami. Bzdury na nagraniu widać, że przez przypadek trafili na aktora filmowego Ks. Mateusza, który nie ukrywał zdumienia ich zachowaniem. Co do Biadolin, żenada. Zarówno ze strony Burmistrza jak i Pani emerytki , która liczy na dobrą posadę u Tadzia. Komedia i parodia samorządu.

Odpowiedz Cytuj
Cała prawda 04-07-18 8:18

Niech ta emerytka da sobie spokój. Bo Przypomnimy jej jak działała w zakładach mięsnych w Tarnowie.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-07-18 12:59

Napisz że to Kurowa z Biadolin. Jest radną to można oficjalnie pisać.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem