Kto na Burmistrz?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 12 z 17

MaNo 01-06-18 12:50

A ty stajenny jesteś w stajni czy w oborze ,bo ja nie widzę różnicy .Natomiast Główny Dyspozytor Kopalni często zastępuje Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego ale czy to jest na twoją głowę ?

Odpowiedz Cytuj
Stańczyk 01-06-18 13:03

Kasztelany mają tak dużo na głowie że zapomnieli po co kupili Pałac Dąmbskich.
Ruina! Postrach dla ludzi. Samo się rozsypie zanim wyremontują. A może obecny chce was ukarać nic nie robiąc?

Odpowiedz Cytuj
Drogowiec 01-06-18 13:57

Ale piękny asfalcik w Ispie położony, droga szeroka, cudownie :) A w tej waszej kasztelani macie długą, dziurawa leonarda, krzywą, posmarkaną reymonta :D Niech żyje wiocha!

Odpowiedz Cytuj
Wyborca 01-06-18 16:11

Lepiej inwestować w wiochę niż złośliwy Wojnicz, który zamyka szkoły myśląc tylko o sobie.

Odpowiedz Cytuj
Mały 02-06-18 12:12

Ci co mają coś do powiedzenia już dawno olali całą gminę, bo i po co wysilać się jak społeczeństwo potrzebuje imprez i obiecanek. Zobaczcie kto się pcha do władzy? Miernoty partyjne, które w życiu nic nie osiągnęły, niedouczeni-nieudacznicy, którzy nawet zdania nie potrafią sklecić. Młodzi wykształceni mądrzy śmieją się z tych partyjnych gierek. Zobaczcie kto przychodzi na imprezy?Jeszcze 3-4 lata temu na hospicjum p. dr. zbierała kilka ładnych tysięcy zł. bez żadnego wydatku, a obecnie ? Bąk jedynie potrafi fotografować się do tzw.gazety i udawać że pisze odezwy i artykuły. Szkoda tego Wojnicza, szkoda gminy, ale ma się takie elity przy władzy na jakie się zasługuje.

Odpowiedz Cytuj
Kulony wojnickie 03-06-18 8:13

Mi nie szkoda Wojnicza. Nigdy nie kochali nie mówiąc szanowali wiochę. Chociaż sami przez wiele lat byli zapiś.ziałą wiochą. Widzą tylko siebie. Widać to po działaniach władzy. Kto się dorwał do stanowisk urzędowych myślał tylko o tym jak wyrwać dla siebie najwięcej.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 03-06-18 12:03

Komu zależy na zbijaniu kapitału politycznego skłócając środowisko. Wojnicz jest stolicą gminy i czy ktoś będzie zawracał Dunajec kijem tak będzie. W miasteczku więcej mieszka przybyszów okolicznych wiosek i nie tylko niż rodowitych Wojniczan, których korzenie rodzinne sięgają kilku pokoleń. A tak naprawdę jakie to ma znaczenie. Gmina to jeden organizm społeczny, w którym wszystkim powinno dobrze się żyć i każda władza tak powinna sprawować rządy aby tak było a gmina rozwijała i bogaciła się w sposób zrównoważony. I tyle. Pewnie ci co wypisują głupoty o złym Wojniczu sami w nim mieszkają a pochodzą z niedalekiej wioski.

Odpowiedz Cytuj
Pisiorek 04-06-18 9:05

Tak, tak PiS-owi zależy na skłócaniu? A kto skłócił sołectwa zamykając szkoły. Grabno, Olszyny i Biadoliny przecież wykazywały, że są w stanie utrzymać się z subwencji. /Patrz na materiały Nasz Wojnicz/
Kto doprowadził do sytuacji w gminie, że są lepsi i gorsi nauczyciele. Nawet jeden radny o tym mówił.
Walisz o zrównoważonym działaniu. Za Kurka i Noska liczyły się układy i powiązania rodzinne. Dopiero Bąk doprowadził, że jest urząd przyjazny mieszkańcom. To teraz jest tak, że żyć się chce, a gmina rozwija i bogaci się.

Odpowiedz Cytuj
Gość 04-06-18 12:14

Jak nauczyciele są lepsi i gorsi to niech się ci gorsi dokształcają.
Tak za Noska były układy, jak i za Kurka ale takich jak za Bąka to jeszcze nie było
i nie podniecaj się pisiorku tyko spójrz na rządy Baka i efekty tego na chłodno i obiektywnie.

Odpowiedz Cytuj
Rej 04-06-18 12:24

Jeden z brzegu przykład układów Tadeusza B. - lakiernik samochodowy dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury - bez konkursu na to stanowisko. Jak myślisz pisiorku dlaczego???

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem