Jak mu nie żal tej Gminy?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Rossoneri 08-10-18 23:21
Gość :

4 lata rodzina Podsiebie zrobiła nic dla Gminy. Inne Gminy to nawet 2 takie "parki i rajdy" za UE dopłaty maja. Wojnicz 1 nie potrafił dopilnować. Wstyd. Jeszcze lata z tą swoją grupa i udaje idiote, a co gorsza z ludzi robi matołów.

Niepierdziel glupot. Bo akurat wojnicz byl najbardziej zadłużoną gminą w powiecie dzieki panu kurkowi i noskowi. Na starcie -16mln było, a swg sprawozdania zostało -4wiec w tej kwiestii jest naprawde dobrze. Zrobili dużo kanalizacji i wodociagi. Termoizocje szkoł. Dom grodzki i kilka remiz wyremontowali.
Pieniadze z sołectw lub gminy jak byly przeznaczane na drogi to od drazu było to robione a nie jak za kurka czekano do października i zaczynano wszystko nagle robić. A potem mróz wszystko rozwalal. Kilka przykładów świadczących o tym ze napewno jest lepsza kadencja od poprzednika.
A konkurentów też nie ma. Nie ma co się oszukiwać...
Natomiast zarzud że sa jakieś imprezy jest po prostu groteskowy. Za kurka też były. Tylko troche mniej bo sie tym zajmuje GOK! I to jest promocja miasta...

Odpowiedz Cytuj
Gość 09-10-18 0:40

Rossoneri, co Ty bredzisz. Długu jest 12 mnl 221 tys, Bąk spłacił 5 mln, bo tyle musiał. Powołujesz się na jakieś sprawozdanie, więc albo nie umiesz czytać, albo po prostu kłamiesz. Tu masz linki - poczytaj ze zrozumieniem.
[LINK]
[LINK]

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem