Brak poparcia dla Tadeusza Bąk. ?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 10 z 12

Z boku 24-05-18 14:38

A ja zadam pytanie. Czy mieszkańcy, radni rozliczą Kurka i Bąka za brak działania po zakupie w tej chwili rujny Pałacu Dąmbskich ?

Odpowiedz Cytuj
Gość 25-05-18 5:51

Poprzednik zasypało staw za pałacem bo jarmark kasztelanski...
Odwodnienie z placu zabaw właśnie idzie w ten zasypany plac...
Więc woda zbiera się w pałacu
...
Czyli czekamy aż pierd......nie;) bo to kwestia czasu

Odpowiedz Cytuj
Zygmunt Jordan 25-05-18 8:23

Do gościa. Jak coś piszesz to sprawdź. 1.Poziom piwnic w pałacu jest co najmniej 2 m wyżej niż poziom zasypanego stawu. 2. Staw nie jest zasypany w całości i jest przepływ od rowu przy ul. Jagiellońskiej przez staw do rowu przy ul. Rolniczej. 3. Jest projekt i pozwolenie na rewitalizację 2 stawów, zasypanie trzeciego z doprowadzeniem wody z Więckówki i odprowadzeniem do rowu przy Rolniczej. 4. Woda w piwnicy pałacu jest bo ktoś kiedyś zrobił odprowadzenie wody za pomocą pompy, która już dawno nie działa. 5. A wystarczyło by bezpośrednio grawitacyjnie odprowadzić wodę z piwnic do rowu. 6. Niestety Bąk ma park, pałac jak i Wojnicz w dupie i nic nie zrobił wręcz zaniechał uporządkowania kiedyś pięknych stawów. 7. Taka sama sytuacja jest z drzewostanem, który znika z różnych powodów a nowych nasadzeń kompletnie brak, niedługo zostanie sama nazwa parku niestety bez drzew chyba, że Bąk nasadzi faszyny będzie szybciej i z tradycją. 8. I tylko tego obiektu żal i czasu szkoda a mogła to być perełka w tym dziadostwie wojnickim no ale cóż suweren takiego nam gospodorza wybrał. 9. Mieszkańcy Wojnicza i okolic w nadchodzących wyborach przyjdźcie po rozum do głowy i nie dajcie się mamić obiecankami, ten gość uwstecznił Wojnicz i gminę o kolejne dekady a swoją drogą cóż można od niego wymagać. Jest takie powiedzenie "bodaj byś nie miał krowy z Łętowic i burmistrza ze Zgłobic". I ta mądrość ludowa niestety się sprawdza.

Odpowiedz Cytuj
Paradoks 25-05-18 9:31

Pałac przeżył I wojnę światową, przetrwał II wojnę światową, a w Polsce demokratycznej popada totalnej ruinie. To co poprzednik napisał. Miała być perełka wojnicka, a jest straszydło.

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 25-05-18 10:15

Wojnicz ma pecha jeśli chodzi o włodarzy.

Odpowiedz Cytuj
Anka 25-05-18 13:50

Mało powiedziane. Każdy działa jak grabie.

Odpowiedz Cytuj
Wojniczanin 26-05-18 7:42

Jak budowano plac zabaw to ciągle stała tam woda. Źle został odwodniony teren. A to się mści. Do stawów jest duża odległość i w dodatku korzenie drzew rosną które mogą uszkodzić położone rury. Z resztą fatalny nadzór z urzędu gminy doprowadził do wielu poprawek, malowań. Nawet z trawą mieli problemy. Coś co kosztowało kilkaset tysięcy złotych, zrobione z plastiku przy zabytkowym obiekcie wygląda szkaradnie. Tylko zieleń zakrywa wykonaną głupotę włodarzy.

Odpowiedz Cytuj
Wystarczy ze jest 26-05-18 10:17

Przyszedł bak i nagle plac zabaw wysechł, woda nie stoi, piekna trawa, czysto. Wystarczy ze bak po prostu jest. Psy i koty maja sie swietnie, w wojniczu powstały piekne rowy, próbuje jezdzic pługopiaskarka. Wystarczy ze bak jest, wiecej nie trzeba.

Odpowiedz Cytuj
Swój 26-05-18 16:41

A może to nie Bąka zasługa tylko ludzi pracujących w gminie.

Odpowiedz Cytuj
Doradca. 18-06-18 18:04

Jedno jest pewne.Bąk nie dorósł intelektualnie by piastować urząd burmistrza .Zbliżają się wybory.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://wojnicz.istrefa.com

istrefa gmina Wojnicz | istrefa powiat tarnowski | istrefa małopolskie | istrefa Polska

Wojnicz - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat tarnowski, województwo małopolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 32-830


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem